Na poważnie i do śmiechu

Nie jesteś zalogowany na forum.

Czosnek
Użytkownik
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 67

Odp: Implanty?

Cześć. Ostatnio jak byłem u jednego lekarza to powiedział, że moje zęby się już prawie do niczego nie nadają i najlepiej żebym sobie wstawił jakieś nowe itp. Teraz rozglądam się za tanimi implantami zębów w Poznaniu bo niestety finansowo to tak krucho u mnie ale rzecz jasna nie mogę tego zostawić ot tak. Może ktoś doradzić jakieś miejsce, stomatologa gdzie mógłbym to załatwić?

Offline

Gromowładny
Użytkownik
Lokalizacja: Międzyzdroje
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 66

Odp: Implanty?

Sprawdź sobie ofertę: http://bajkodent.pl/dentysta-poznan/ tam masz świetną ofertę jednej przychodni stomatologicznej. Myślę, że z implantami by nie mieli problemów, a chodziła tam moja żona, która miała wypadek i sobie wstawiła piękne zęby i ma wspaniały uśmiech. Cenowo właśnie też jest okej, polecić mogę z czystym sumieniem.

Offline

Indor
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 26

Odp: Implanty?

Z tymi zębami to zawsze są problemy.. ja do niedawna też myślałem, że wszystko okej itp. a nagle isę okazało, że mam całe chore zęby i ich korzenie, jakaś choroba mnie dopadła. Musze też iść do dobrego dentysty, bo mi mówiła znajoma, że jej maż tak miał i zaczęły mu zęby wypadać, normalnie porażka!

Offline

Stefan_B
Użytkownik
Lokalizacja: Olsztyn
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 66

Odp: Implanty?

Choroby zębów i takie schorzenia nigdy nie brały się z niczego i w tym przypadku pewnie to też jest wina Twojego niedopatrzenia i tego, że nieumijętnie dbałeś o zęby. Przykro mi, ale tak to właśnie jest. Dentyści to wspaniały przykład na to, że i tak wiele nieodwracalnych rzeczy udaje im się powstrzymać i dać szansę osobom z chorymi zębami, by zachowali swoje uzębienie itp. A i tak ludzie będą do nich podchodzić z pretensjami, że muszą rwać itp. a nie widzą, że to dla ich własnego dobra.

Offline

Smoczyca
Użytkownik
Lokalizacja: Wałbrzych
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 21

Odp: Implanty?

Dokładnie.. raz byłam świadkiem takiego incydentu. Do gabinetu jednego dentysty, weszła Pani z bolącym zębem. Jak się okazało, miała poważne problemy z zębami i to już w takim stanie, że dentysta ledwie co odratował jej ząb a i tak jeden, okoliczny musiał usunąć. Ta kobieta tak zaczęła na niego krzyczeć, że ją oszczpecił, że zrobił to specjalnie itp. a nie zdaje sobie sprawy z tego, że jakby nie on, to by pewnie teraz miała poważne problemy..

Offline