Na poważnie i do śmiechu

Nie jesteś zalogowany na forum.

botwinka19
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 47

Odp: Podwórko

Witam wszystkich forumowiczów. Kupuliśmy dom na bardzo dużej posesji, niemniej jednak ogromne podwórko uważam za wielką zaletę. Zawsze marzyłam, aby postawić altankę, może szklarnię? Perspektywa posiadania oczka wodnego też mi się nad wyraz podoba. Zastanawiam się tylko, jakie zapewnić atrakcję dla dzieci. Huśtawkę, może piaskownicę? A może to i to? Co Wy macie na swoich podwórzach?

Offline

Boska_Jola
Użytkownik
Lokalizacja: Gdynia
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 27

Odp: Podwórko

Ja mieszkam niestety w bloku, ale na szczęście mam blisko na plac zabaw, ponieważ stoi on kilkadziesiąt metrów od mojej klatki. Wychodzę tam z córeczką przynajmniej trzy razy w tygodniu, ona uwielbia tę rozrywkę. Najwięcej radości sprawia jej zabawa w piaskownicy, więc może własnie piaskownica? Dziecko będzie na pewno bardzo szczęśliwe, jeśli będzie miało własną.

Offline

Trinity
Użytkownik
Lokalizacja: Gdańsk
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 21

Odp: Podwórko

Ja zaś uważam, że na stronie Winnetoo.pl kryje się przepis na sukces. Ogrodowe place zabaw z drewna są nie tylko bardzo popularne, ale też ładnie wyglądają no i sprawiają ogromną przyjemność dla dzieci. Dlaczego mamy ograniczać dzieci jeśli chodzi o liczbę atrakcji, skoro można zapewnić im wszystkie? Zrezztą o wszystkich zaletach placu zabaw winnetoo przeczytaj na stronie internetowej, którą wyżej przytoczyłam. Skoro masz duże podwórko, to na pewno możesz sobie pozwolić na coś takiego.

Offline

botwinka19
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 47

Odp: Podwórko

No nie powiem, zaintrygowało mnie i mój mąż też twierdzi, że to taki złoty środek i wszystko, co jest potrzebne do zabawy dla dziecka. Dzięki wielkie! Myślę, że niedługo pomysł ten podłapią wszystkie moje koleżanki. Niemniej jednak warto być tą pierwszą smile.

Offline