Na poważnie i do śmiechu

Nie jesteś zalogowany na forum.

Stefan_B
Użytkownik
Lokalizacja: Olsztyn
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 70

Odp: Wózek widłowy pod wynajem?

Cześć wam. Czy ktokolwiek z was brał pod uwagę wynajmowanie wózka widłowego? Tak się własnie zastanawiam, czy to jest w ogóle dobra opcja. Rozumiem że koszty są wysokie, ale czy na pewno? A gdyby tak wynajmować wózek tylko na ten czas, gdzie będzie użytkowany czyli na dostawę? Jaka jest wasza opinia na temat takiego czegoś?

Offline

dzieciata
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 45

Odp: Wózek widłowy pod wynajem?

Moja opinia jest prosta. Ja tam wolałabym kupić sobie taki pojazd widłowy bo wynajem to jest wedle mnie dobry tylko na chwilkę. Nie wiem, czemu ale ja już tak mam, że wszystko wolę mieć na własność. Może to przez to że od kilku lat wynajmuję mieszkanie, remontuję i nigdy nie będzie moje, więc uczulam na to. Pozdrawiam

Offline

Gromowładny
Użytkownik
Lokalizacja: Międzyzdroje
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 66

Odp: Wózek widłowy pod wynajem?

Dzień dobry. Ja uważam nieco inaczej. Moim zdaniem dla firm, gdzie użytkowanie takich sprzętów jest okresowe to się sprawdza. Wynajmowanie sprzętu widłowego dla tych, co używają sporadycznie to jak najbardziej się opłaca. Oczywiście takie jest moje zdanie, szanuję też jednak opinię innych. Wiem, że przy wynajmu serwis odpada, więc przynajmniej coś odpada.

Offline

Smoczyca
Użytkownik
Lokalizacja: Wałbrzych
Data rejestracji: 2015-08-07
Liczba postów: 21

Odp: Wózek widłowy pod wynajem?

Hehe, każdy boi się tego. Nie panikujcie. Serwisowanie wózków z widłami nie jest takie drogie. Nie ma co popadać w przesadę. Podobnie jak z tym wynajmem. Jedni polecają inni kategorycznie odradzają. Opinii będzie tyle ile nas jest. Więc nie ma co się tylko opierać na jednej opinii. Według mnie wszystko jest dobre, pod warunkiem że zna się umiar.

Offline