Na poważnie i do śmiechu

Nie jesteś zalogowany na forum.

Czosnek
Użytkownik
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 67

Odp: Dobry grawer – namiary

Od jakiegoś czasu szukam porządnej firmy oferującej usługi grawerskie. Z racji moich potrzeb szukam kogoś, kto poradziłby sobie z grawerowaniem w różnych materiałach i musi to wyglądać naprawdę dobrze. Nigdy dotąd z takich usług nie korzystałem, dla mnie to zupełnie nowa bajka więc może znajdzie się tu ktoś, kto poratuje dobrą radą. Pozdrawiam i czekam na rzeczowe odpowiedzi smile

Offline

Gromowładny
Użytkownik
Lokalizacja: Międzyzdroje
Data rejestracji: 2014-02-21
Liczba postów: 66

Odp: Dobry grawer – namiary

Dziś na rynku masz kupę firm które sobie radzą z tym tematem. Teraz grawerowanie laserowe jest standardem i sprawdza się najlepiej. Laser ma ten plus że napis czy rysunek na każdym materiale będzie wyglądał idealnie. Jeśli chodzi o konkretnego wykonawcę to słyszałem wiele dobrego o Rytowni. Składasz zamówienie online, podajesz specyfikację i dostajesz takie cuda jak tutaj -  http://rytownia.pl/top-10/breloczki-z-grawerem. Oczywiście nie wiem czego konkretnie potrzebujesz.

Offline

Parker
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 19

Odp: Dobry grawer – namiary

Laser to świetna opcja, swego czasu trochę się bawiłem takim sprzętem więc znam jego możliwości. W zasadzie pod względem technologicznym to jest krok milowy bo kiedyś grawerowało się głównie mechanicznie za pomocą głowic grawerskich. Sporo pracy było ręcznej co znajdowało odbicie w niedoskonałościach – jednak ludzka ręka bywa zawodna. Dziś nawet na skrzynce z drewna Rytownia wytnie laserem co zechcesz i prezentuje się to znacznie lepiej niż rozwiązania sprzed lat.

Offline